Stiklu tonēšana

Stiklu tonēšana Rīgā un visā Latvijā. Ļoti-ļoti liels piedāvāto dažādu ražotāju plēvju klāsts un pieredze darbā vairāk par 20 gadiem. Stiklu tonēšana pret karstumu un spilgtu sauli, dekoratīvas un matētas plēves, drošības un pretielaušanas plēves, un vienkāršī tonējošas plēves.

Stiklu tonēšana ar garantiju 5 gadi un vairāk
Ātra tonēšana un bezmaksas konsultācijas
Darba pieredze ar plēvēm vairāk par 20 gadiem

Zvaniet tūlīt lai uzzināt cenas 27174234

stiklu tonesana dartgard

Piemeklēsim logu plēvi atbilstoši tieši jūsu vajadzībām. Stiklu tonēšana ar dažāda veida plēvēm – spoguļplēves un pusspoguļplēves, bronzas krāsas plēves, baltas un krāsainas matētas plēves, aizsargplēves pret karstumu un drošības plēves pret ielaušanas.

Mūsdienu pasaulē stiklu tonēšanai ir liels pieprasījums. Logu plēves ļauj nodrošināt konfidencialitāti, paaugstināt drošību un iegūt maksimālo komfortu. Logu plēvju uzstādīšana
ir pats efektīvākais aizsardzības veids no ultravioletā starojuma un iekārtojuma priekšmetu aizsardzībai no izbalēšanas.

Stiklu tonēšana un ekonomiskā ietekme

Mūsdienīgām ēkām ir liels logu skaits. Dzīvojamās mājas un valdības ēkas, komerciālās un sabiedriskās ēkas – tās ir lielas telpas ar lielu daudzumu stiklu. Visiem patīk stikli un dabīgais telpu apgaismojums, taču dažās situācijās tas traucē. Ja lielie logi atrodas saules pusē, tā var izraisīt pārmērīgu telpas uzkarsēšanu, lielu slodzi kondicionierim. Tas var kļūt par diskomforta iemeslu darba laikā un lieliem izdevumiem par elektroenerģiju uz telpas atdzesēšanas rēķina. Stiklu tonēšana palīdz atrisināt visas šīs problēmas, samazināt pārmērīgu telpu uzsilšanu. Samazināt 20 – 30% no kondicionieru slodzes, un tādējādi samazināt Latvenergo elektroenerģijas patēriņa rēķinus.

Stiklu tonēšana – tas ir efektīvs konfidencialitātes nodrošināšanas veids

stiklu tonesana

Dažkārt gribas paslēpties no nepiederošu personu skatieniem.  Tā ir labi pazīstama visiem tiem, kas dzīvo pirmajā stāvā vai arī tad, ja privātās mājas atrodas pārāk tuvu viena no otras. Ir ļoti nepatīkami, ja garām ejošie cilvēki ieskatās pa logu un tādējādi traucē privātajai dzīvei. Stiklu tonēšana – tas ir pats ātrākais veids kā norobežoties no nepiederošiem acu skatieniem un saglabāt telpas apgaismojumu. Parasti izvēlas vienas puses redzamības spoguļplēvi vai balto matēto plēvi. Viss ir atkarīgs no telpas pielietojuma un īpašnieku gaumes.

Drošības mērķiem ir pieļaujama spoguļplēves un baltās matētās plēves uzstādīšana kopā ar aizsargplēvi. Tas nostiprina Jūsu logu stiklu un aizsargā Jūs un Jūsu īpašumu.

Tonēšana – tas ir efektīvs risinājums ar mērķi radīt komfortu, ieekonomēt naudu ilgtermiņā un aizsargāt savus tuvos cilvēkus. Plašāku informāciju varat izlasīt www.www.dartsgard.lv.

Zvaniet tūlīt lai uzzināt cenas 27174234