Aizsargplēves Logiem un stikliem

drosais stiklojums majas logiem

Aizsargplēves un drošības plēves 4mil, 8mil 12mil, un 16mil padara stiklu izturīgāku un pasargā no ielaušanas un pret sķembām. Absolūti caurspīdīgas aizsargplēves ļauj nostiprināt telpas stiklu vai spoguli un piešķirt tam drošības īpašības. Stikls ir ļoti bīstams un trausls materiāls.

Aizsargplēves izmantošana ļauj nostiprināt stikla konstrukcijas, padarot tās izturīgākas pret fizisku iedarbību un aizsargāt apkārtesošos cilvekus, ja jums vajag aizsardzību pret sauli skatīt pretsaules plēves

Pretielaušanas aizsargplēves biezums un ko tā spēj

Drošības plēvēm ir dažāds biezums un tām ir sarežģīta struktūra. Katra biezuma aizsargplēvei ir sava funkcija.

Piemēram, 4 mil (100 mikronu) aizsargplēves nodrošina aizsardzību no stikla lauskām. Šī drošības plēve tiek uzstādīta uz iekšējā stikla, lai aizsargātu sevi no stikla lauskām, stikla sasišanas gadījumā. Ja stikls vai spogulis saplīsīs, lauskas paliks pielipušas pie plēves. Plēve neļaus stikla lauskām izkaisīties pa grīdu.

Tiek uzstādītas uz

  • biroju stikla starpsienām
  • biroju un privāto māju stikla istabu durvīm
  • izglītības iestāžu logiem un durvīm (bērnu dārzos un skolās)

8 mil (220 mikronu) nodrošina aizsardzību pret stikla lauskām un ielaušanos. Šī plēve padara sarežģītāku iekļūšanu telpās un aizsargā saimnieku īpašumu. 8 mil plēves spēj aizsargāt pret huligānu uzbrukumu. Šī plēve padara stiklu izturīgāku pret mēģinājumiem to izsist ar akmeni vai ķieģeli. 8 mil drošības plēves tiek izmantotas, lai nostiprinātu privāto māju, dzīvokļu un biroju stikla pakešu logus.

12 mil (330 mikronu) ir visbiežāk pielietotās plēves, kas nodrošina aizsardzību. Šo plēvi izmanto gan, lai aizsargātu privātmājas, dzīvokļus, gan arī komerctelpas un sabiedriskās ēkas un telpas. Šīs drošības plēves ievērojami apgrūtinās iekļūšanu telpās un liks uzlauzējiem tērēt papildus laiku, lai nokļūtu iekšienē. 12 mil plēves tiek uzstādītas ar mērķi nostiprināt veikalu vitrīnu, ieejas durvju un komerctelpu ārsienu stiklus.

Maksimālu aizsardzību nodrošina 16 mil (400 mikronu) . Šī drošības plēve tiek izmantota banku un lombardu stikliem, telpās, kurām ir liels materiālo vērtību un naudas līdzekļu zādzību risks.

Caurspīdīgas aizargplēves

NosaukumsBiezumsUzbūve
2 mil50 mikroni1 slānis
4 mil100 mikroni1 slānis
8 mil200 mikroni2 slāņi
12 mil300 mikroni3 slāņi
16 mil400 mikroni3 slāņi

Mūsu uzņēmums nodrošina kvalitatīvu stiklu tonēšanu un veic visa veida aizsargplēvju uzstādīšanu uz stikla jebkurā telpā.

Mēs uzstādām drošības plēves

  • dzīvokļiem
  • birojiem
  • privātmājām
  • ražošanām
  • bankām un valsts iestādēm
  • veikaliem.

Mēs vienmēr būsim priecīgi sniegt jums konsultācijas par konkrētas plēves izmantošanas variantiem konkrētā gadījumā.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju pa tālruni 27174234 vai uzrakstot ē-pastu info@dartsgard.lv. Kā arī aplūkojiet aptuvenās stiklu tonēšanas izmaksas. Mēs izvēlēsimies un uzstādīsim Jums vispiemērotākās aizsargplēves.