Logu plēves

Logu plēves ir sarežģīts augsti tehnoloģisks produkts. Vairums gadījumu par logu plēvēm atceras tad, kad ir nepieciešams samazināt saules plūsmu telpās un samazināt temperatūru. Izņemot aizsardzību no saules, plēves veic arī vairākas citas funkcijas.

Aizsargplēves ļauj nostiprināt stiklu. Dekoratīvas plēves ļauj pārveidot interjeru un izvēlēties interesantu noformējuma risinājumu.

Mūsu uzņēmums sadarbojas ar vairākiem logu plēvju piegādātājiem un mēs pastāvīgi sekojam līdzi tirgus inovācijām, cenšoties piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvus produktus par saprātīgām cenām.

Mūsu izmantotās logu plēves ir daudzslāņu produkts, kas atbilst visām normām un prasībām.

Logu plēves izgatavo uz specializēta, sarežģīta aprīkojuma no augstas kvalitātes materiāliem. Izgatavošanas tehnoloģija – tas ir daudzpakāpju process, tā kā jebkura tonēšanas plēve – nav tikai daudzslāņu konstrukcija. Katram logu plēvju tipam ir sava konstrukcija un savs slāņu sastāvs. Piemēram, dažām aizsargplēvēm ir trīs slāņi. Liela nozīme visiem tipiem ir līmes īpašībām. Tieši līmes kvalitāte nosaka produkta ekspluatācijas laiku.

Visām mūsu plēvēm ir aizsargslānis, kas spēj aizsargāt no skrāpēšanās. Izturīgs aizsargslānis ievērojami palielina plēvju kalpošanas laiku.

Svarīgi zināt, ka tikai augstas kvalitātes materiāls apvienojumā ar profesionāli padarītu darbu spēj nodrošināt kvalitatīvu rezultātu ilgam laikam. Tikai šādā gadījumā logu plēves kalpos ilgstoši.
Stiklu tonēšana Latvijā visbiežāk tiek veikta ar spoguļplēvēm, aizsargplēvēm un dekoratīvajām plēvēm. Katram plēvju tipam ir sava struktūra un tās ir izgatavotas pēc īpašas tehnoloģijas.

Tonēšana un tās kvalitāte ar dažāda pielietojuma plēvēm ir tieši saistīta ar plēves kvalitāti.

Stiklu tonēšana Latvijā visbiežāk tiek veikta ar spoguļplēvēm, aizsargplēvēm un dekoratīvajāmplēvēm. Katram plēvju tipam ir sava struktūra un tās ir izgatavotas pēc īpašas tehnoloģijas. Tonēšana un tās kvalitāte ar dažāda pielietojuma plēvēm ir tieši saistīta ar plēves kvalitāti.