Pretsaules plēves

Pretsaules plēves logiem tiek izmantotas ēku fasāžu un ārējo logu un durvju tonēšanai. Šis plēves logiem ļauj izveidot individuālu ārējo izskatu un nodrošināt konfidencialitāti. Tas lieliski aizsarga no saules starojuma un ļauj izvairīties no ēkas pārkaršanas, padarot komfortablāku cilvēka atrašanos telpas.

Plēves samazina telpas sakaršanu, tas parasti tiek uzlīmētas uz stikla iekšējās puses. Uzstādīšana notiek bez stikla izņemšanas.

Atsevišķos gadījumos mūsu uzņēmums izmanto īpašas arējas uzstādīšanas plēves. Šādas plēves logiem tiek izmantotas tādos gadījumos, kur iekšpusē stiklam ir grūti piekļūt. Piemēram, tirdzniecības centru stikla kupoli. Sados gadījumos ir izdevīgi uzstādīt arējas (dārgākas) plēves. Arējās uzstādīšanas plēvei ir principiāli cita konstrukcija un tā ir daudz izturīgāka pret apkārtējas vides ietekmi un dabas parādībām.

Latvija visizplatītākās ir sudraba, bronzas un melnas nokrāsas plēves logiem.
Pretsaules plēves logiem ir dažādas gaismas caurlaidības krāsainās vai spoguļu plēves. Mēs strādājam ar plēvēm, kuru gaismas caurlaidība ir 15%, 25% un 50%. Jo mazāka ir gaismas caurlaidība, jo tumšāka ir plēve.

Sudraba plēve

NosaukumsGaismas caurlaidība
Silver 1012%
Silver 2019%
Silver 3032%
Silver 4042%
Silver 5056%
Silver 7069%

Sudraba plēve ārpus telpu uzstādīšanai

NosaukumsGaismas caurlaidība
Silver 10 EX12%
Silver 20 EX19%
Silver 40 EX32%

Saules Bronzas plēve

NosaukumsGaismas caurlaidība
Bronza 2012%
Bronza 3534%
Bronza 5050%

Pēc klienta vēlēšanas, mūsu speciālisti var uzstādīt spoguļa plēvi. Šāda plēve logiem ļauj iegūt vienpusēja spoguļa efektu. Jūs redzat, bet jūs aiz stikla esat neredzami.

Spoguļplēve

NosaukumsGaismas caurlaidība
Silver 1012%
Black Silver 56%
Silver Bronze 109%

Pretsaules plēves logiem ir vairāki uzdevumi. Šis plēves samazina ultravioleta starojuma iekļūšanas daudzumu, samazina redzamas gaismas iekļūšanas procentu, dienas laika samazina atspīdumu daudzumu no stikla virsmām un samazina radiācijas iekļūšanas līmeni.

Plēves ātri atmaksājās, ļaujot padarīt cilvēka darbu daudz efektīvāku un samazina telpu gaisa kondicionēšanas iekārtu izdevumus.
Pretsaules plēves logiem ir krāsotās vai metalizētās un tam ir aizsargslānis, kas nodrošina ilgu ekspluatācijas laiku.