Dekoratīvais stikls

Plēves ar dažādas formas un krāsas zīmējumiem sauc par dekoratīvajām plēvēm. Dažāda pielietojuma dekoratīvais stikls ir iegūstams no šādām plēvēm. Īpašu vietu ieņem matēts stikls. Šādam stiklam ir plašs pielietojums mūsdienīga interjera biroju un privāto māju noformēšanā.

Mūsu preču klāstā ir dažāda platuma un izmēra svītru plēves. Ir kvadrāti un taisnstūri. Ir plēves ar rasas efektu. Mēs jums palīdzēsim izvēlēties jūsu stilam un gaumei vispiemērotāko zīmējumu. Dekoratīvais stikls ļoti harmoniskie iederēsies jūsu telpu stilā un kalpos jums ilgi.

Matēts stikls ir iegūstams ar baltas matētās plēves palīdzību jau uzstādītam stiklam bez tā izņemšanas. Šāds stikls neaiztur saulesgaismu, bet telpā notiekošo svešinieku acīm padara neredzamu. Matēts stikls ir ideāli piemērots vannas istabām un dušas telpām, masāžas kabinetiem un ģērbtuvēm.

Pēc klienta vēlēšanās mūsu uzņēmums var uzstādīt baltas vai melnas necaurspīdīgās plēves. Šīs īpaša pielietojuma plēves neļauj izlauzties caur stiklu arī gaismai.

Dekoratīvās plēves uzstādīšanai izņemt stiklu nav nepieciešams. Plēvi ir viegli uzstādīt un gadījumā, ja jums ir nepieciešams nomainīt stilu vai zīmējumu, to ir vienkārši izdarīt visīsākajā laika posmā ar minimāliem ieguldījumiem. Dekoratīvais stikls nav jāmaina, pietiek ar plēves nomaiņu. Tas ļauj viegli pārvērst biroja stikla durvis vai starpsienu.