Tonēšanas plēves

Kā jau noskaidrojām, tonēšanas plēves uz patreizējo brīdi ir pārstāvētas plašā izvēlē. Tās atšķiras pēc īpašībām un iedalās vairākos veidos pēc to izmantošanas:

Arhitektūras plēves
Dekoratīvās plēves
Triecienizturīgās plēves
Plēves pret vandālisma seku mazināšanu
Tonēšana, izmantojot spoguļplēves
Automašīnu plēves

Arhitektūras un dekoratīvās plēves paredzētas stiklu tonēšanai ar mērķi nodrošināt telpu nepārkaršanu vasaras laikā un neatdzišanu ziemas periodā. Tāpat stiklu tonēšana, izmantojot arhitektūras un dekoratīvās plēves, paver toņu dažādību, kā arī piešķir izsmalcinātu eleganci un stilu.

Triecienizturīgo plēvju nosaukums runā pats par sevi. Galvenā šādu plēvju funkcija – nodrošināt triecienizturīgu un sprādzienu drošu stiklojumu. Pēdējā laikā, pieaugot terorisma un vandālisma draudiem, triecienizturīgo plēvju izmantošana ir kļuvusi aktuālāka. Triecienizturīgo plēvju aplīmēts, stiklojums kļūst izturīgs un lausku saturošs, nodrošinot daudz augstāku drošības līmeni vandālisma gadījumos.

Logu tonēšana, izmantojot spoguļplēvi, piešķir dažādu toņu spoguļu efektu un, galvenokārt, tiek izmantota fasāžu tonēšanai. Spoguļplēve pasargā ēku zemākos stāvus no nevēlamiem skatieniem un nodrošina vienpusējas redzamības efektu, kas rada telpās daudz komfortablākus apstākļus. Nevajadzētu aizmirst, ka spoguļplēvēm ir arī citas noderīgas īpašības – tās palīdz ieekonomēt uz apkures rēķina ziemā, kā arī mazina kondicionēšanas izmaksas vasarā.

Automašīnu logu tonēšana rada ne tikai prestižu automašīnas ārējo izskatu, bet arī uzlabo darbību un palielina drošības līmeni. Automašīnas salons – tās ir Jūsu otrās mājās mazākā formātā, kurās gribas paslēpties un ziņkārīgo skatieniem un justies mājīgi un komfortabli. Automašīnu stiklu tonēšana pieejama plašā krāsu un toņu daudzveidībā.
Uzmanību!

Tikai pareizi izmeklētas plēves dos Jums vēlamo efektu!