Spoguļplēve stiklu tonēšanā

Spoguļplēves ir paredzētas, lai radītu dažādu toņu spoguļu efektu un tiek lietotas, galvenokārt, fasāžu tonēšanā. Pateicoties tam, ka spoguļplēve ir necaurredzama no ārpuses, tā tiek plašiizmantota ēku apakšējo stāvu stiklojuma tonēšanai. Spoguļplēves efekts aiztur nevēlamuskatienu iekļūšanu telpās, radot daudz komfortablākus apstākļus tiem, kas tajās atrodas.

Spoguļu efekts, izmantojot spoguļplēvi

Tāpat spoguļplēvju izmantošana palīdz radīt arī patīkamāku mikroklimatu. Plēve nodrošina līdz80% saules gaismas atspīdēšanu un līdz 75% siltuma absorbēšanu, pilnībā aizsargājot telpas nosaules ultravioletajiem stariem, radiācijas un spilgtas gaismas, radot iekšā mājīgu atmosfēru. Ēkulogu tonēšana ar spoguļplēvi palīdz vasaras laikā pasargāt telpas no pārkaršanas, bet ziemas laikāaiztur siltuma aizplūšanu.

Nedrīkst aizmirst arī par spoguļplēves dekoratīvajām īpašībām. Tās bieži izmanto kafejnīcu unrestorānu interjera radīšanai, kā arī mājokļa remontos oriģinālu vitrāžu veidošanai ar ‘’rozīnīti’’.Spoguļplēves rada atspīdumu gluži kā īstie spoguļi, ļaujot telpām izskatīties apjomīgākām, betdekoram – piesātinātākam.