Тонировка автостекол

Auto stiklu tonēšana Rīgas centrā ar garantiju 5 gadi un vairāk 1,5-2,5 stundu laikā. Autostiklu tonēšanu vairāk kā 20 gadi. Piedāvājuma plašs sortiments ar kvalitatīvām plēvēm no dazadiem ražotājiem. Pie mums jūs atradīsiet plēves ar dažādu intensitāti un gaismas caurlaidību, melnas un pusspoguļplēves. Pieredze darbā ar plēvi un autostiklu tonēšanu vairāk kā 20 gadi. GARANTĒTA KVALITĀTE auto stiklu tonēšanā.

Auto stiklu tonēšana ar garantiju 5 gadi un vairāk
Tonējam automobīļu stiklus 1,5-2,5 stundu laikā

CENAS sākot ar 55.00 €
Piedāvājam melnas un metalizētas plēves 5%, 20%, 35%, 50%, 70%
(Garantija no 5 gadiem)

Zvani tūlīt
Un uzzini TAVA AUTO tonēšanas cenu
Т. 27174234


Aizsardzība pret saules stariem

Vai esiet aizdomājušies, kādēļ vairums autovadītāju pie stūres sēžas saulesbrillēs? Nē, tā nav modes tendence, bet gan mērķtiecīga izvairīšanās no apžilbšanas un spilgtajiem saules stariem. Autostiklu tonēšana padarīs Jūsu braukšanu daudz ērtāku, aizturot saules staru iekļūšanu salonā. Arī pastiprināta acu piepūle spilgtās saules dēļ būs pagātne.


Aizsardzība pret interjera izžūšanu

Saules stari ne tikai rada papildus piepūli vadītāja redzei, bet nodara arī nopietnu kaitējumu automašīnas interjeram. Bieži vien automašīnām, kurām nav tonētie stikli, var novērot paneļu plaisāšanu, auto sēdekļu žūšanu un paklāju deformāciju. Tonētie stikli ļaus izvairīties no šīm problēmām, turklāt pasargās salona interjeru arī no ļaunas acs.


Degvielas patēriņa ietaupījums

Pētījumi pierādījuši, ka automašīnām, kurām izmantota autostiklu tonēšana, vasaras laikā salons no saules stariem uzsilst daudz lēnāk, tādejādi mazinot slodzi uz kondicionieri. Ziemas laikā tonētie stikli, savukārt, samazina siltuma aizplūšanu, prasot mazāku enerģiju daudzumu automašīnas apsildīšanai. Rezultātā gan ziemā, gan vasarā tonētie stikli palīdz ietaupīt arī uz degvielas patēriņu, kas citā kārtā būtu izlietots, atvēsinot, vai sasildot automašīnas salonu.

Tonējošu plēvju veidi

Visbiežāk autostiklu tonēšanā tiek izmantotas divu veidu plēves – krāsotās un ar metālisku spīdumu. Krāsotajās plēvēs krāsa tiek ievadīta polimēra struktūrā, savukārt metalizētas plēves kārta tiek noklāta ar metāla pārklājumu, samazinot plēves izžūšanu, tādā veidā efektīvāk atgrūžot saules siltumu. Metāliska spīduma tonējošās plēves ir viegli atpazīstamas, jo rada spoguļa atspīdumu, turklāt tās ir arī izturīgākas par krāsotajām plēvēm.Zvani tūlīt
Un uzzini TAVA AUTO tonēšanas cenu
Т. 27174234

CENAS sākot ar 55.00 €
Piedāvājam melnas un metalizētas plēves 5%, 20%, 35%, 50%, 70%
(Garantija no 5 gadiem)

Izvēloties mūsu uzņēmumu piedāvājumu, Jūs:

Uzlabosiet savas automašīnas vizuālo izskatu
Pasargāsiet automašīnas interjeru no izžūšanas
Būsiet izvēlējies viskvalitatīvāko autostiklu tonēšanu un tonējošo plēvju sortimentu