Tonēšana

Mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens ir stiklu tonēšana. Mūsu kolektīvs piedāvā lielu stiklu tonēšanas plēvju preču sortimentu, līdz ar pieņemamām cenām un augstu servisa kvalitāti.

Mēs uzstādām:

– Aizsargplēves;
– Dekoratīvās plēves;
– Pretsaules plēves.

Stiklu tonēšanu mūsu kolektīva speciālisti veic kvalitatīvi un visīsākajos termiņos. Mēs varam veikt stikla vai spoguļa tonēšanu jebkurā telpā pēc jūsu izvēles. Mēs uzstādīsim plēvi uz stikla jūsu birojā, privātā mājā, dzīvoklī vai sabiedriskā telpā.

Tonešanas piemērs

Mūsu plēves palīdzēs pārveidot telpas interjeru un izmainīt ēkas vai nama ārējo dizainu. Uzstādītās plēves palīdzēs aizsargāt jūsu draugus un tuviniekus no stikla lauskām. Stiklu tonēšana aizsargās jūsu iemīļotās lietas, mēbeles un interjera noformējuma elementus no izbālēšanas un pārkaršanas.

Mēs līmējam tonēšanas plēves uz durvju, logu stikliem un stikla starpsienām. Tonēšana notiek bez stikla noņemšanas, īsā termiņā un ar minimālām neērtībām telpās dzīvojošajiem vai strādājošajiem cilvēkiem.

Mēs garantējam stiklu tonēšanas kvalitāti un ilgu ekspluatācijas laiku mūsu uzstādītajām tonēšanas plēvēm.

Mēs nodrošinām jebkura apjoma tonēšanu un mums interesē jebkurš pasūtījums, kas atbilst mūsu darbības profilam un prasmēm.
Darbi tiek veikti visā valstī. Mēs esam gatavi izbraukt uz jebkuru Latvijas pilsētu. Mēs vienmēr esam priecīgi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem, sniegt konsultācijas un piedāvāt tonēšanas plēvju paraugus apspriešanai un apdomāšanai pirms stiklu tonēšanas veikšanas.

Tonēšana un plēves

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj izgatavot daudz kvalitatīvākas dažāda pielietojuma plēves ar dažādiem tehniskajiem rādītājiem. Stiklu tonēšana plēvju ražošana ir ļoti sarežģīts tehnoloģiskais process. Ražošanas procesā piedalās vairākas rūpnīcas ar šauru specializāciju. Vienas rūpnīcas izgatavo aizsargplēves, bet citas dekoratīvās plēves. Tas ļauj iegūt augsti kvalitatīvu produktu un garantēt patērētājam kvalitatīvu produktu un kvalitatīvu tonēšanu.