Logu tonēšana – tikai plusi

Logu tonēšana mūsdienās ir viens no galvenajiem veidiem kā mūsdienu dzīvē ieekonomēt elektroenerģiju. Tas ir jau pierādīts fakts. Tas ir tas pats, kā parastu spuldžu nomaiņa arkompaktām fluoroscentām dienas gaismas spuldzēm. Tie ir ieguldījumi, kuri laika gaitāatmaksājas, bet pavisam drīz sāk arī pelnīt.

Logu tonēšana samazina Latvenergo rēķinus.

Logu tonēšana ļauj droši aizsargāties no saules siltuma. Kvalitatīva plēve aiztur no 50% līdz pat 80% saules siltuma. Tas ievērojami samazina gaisa kondicionēšanas sistēmas slodzi un dod iespējumaksāt mazākus Latvenergo elektroenerģijas rēķinus. Tā ir reāla iespēja atgriezt ieguldījumus parlogu tonēšanu divu – trīs gadu laikā.

Tēriņu ekonomija par telpu atdzesēšanu ir tikai sākums. Galvenais ieguvums – tas ir līdz pat 99% ultravioleto staru bloķēšana. Tas ievērojami pagarina istabā vai dzīvoklī esošo lietu ekspluatācijaslaiku. Tonēšana aizsargā mēbeļu krāsu, paklājus un interneta priekšmetus no saules stariem – tasvairākas reizes pagarinās iemīļoto priekšmetu izmantošanas laiku. Aizsargās no papildus tēriņiemun priekšlaicīga remonta nepieciešamības, krāsu un toņu spilgtuma zuduma dēļ.

Lai iegūtu papildus informāciju, lūdzam apmeklēt mūsu tīmekļa vietnes lapas www.www.dartsgard.lv